III. korcsoportos focistáink döntőbe jutottak

2017. március 29-én III. korcsoportos diákjaink Dunakilitin a Labdarúgó Diákolimpia körzeti döntőjén vettek részt.A hat csapat részvételével lezajlott tornát a hédervári tagiskola diákjaival megerősített együttesünk nyerte meg. A csapatból a mieink a 2. helyen jutottak a döntőbe, a hegyeshalmi iskola 3-0-ás legyőzésével.

Az elődöntőben Halászit Bucsuházy Barnabás, a döntőben Lébény gárdáját Horváth Ádám találatával győztük le, egyaránt 1-0-ra. Az így kivívott sikerrel a megyei elődöntőbe jutottunk. A sikert az alábbi tanulóink érték el:

Bacsó Ádám, Balogh Máté, Bochdalovszky Barnabás, Bucsuházy Barnabás, Bucsuházy Gergő, Degovits Gergely, Frank Norbert, Holzmann Barnabás, Horváth Ádám (Hédervár), Molnár Kristóf, Nádasi István (Hédervár) és Szabó Márton.

Gratulálunk a remek teljesítményhez és sikeres felkészülést kívánunk a megyei elődöntőre!

Tóth Tibor