Iskolánk diákjai idén is részt vettek a kapuvári versenyen

Iskolánk diákjai idén is részt vettek a kapuvári Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda által megrendezett versenyen. Azok a három fős csapatok vehettek részt, akik az előző tanév végén az elődöntő során a legjobban szerepeltek. Az alsó tagozatosok játékos nyelvi vetélkedőn, a felső tagozatosok pedig természettudományos tantárgyakban mérték össze tudásukat.
A hagyományoknak megfelelően, az iskola névadójának emléknapján közös szentmisén vehettünk részt. A verseny végeztével az alsósoknak kézműves foglalkozással kedveskedtek, a felső tagozatosok pedig a gimnáziumi nyelvi projektnap táncházába kaptak meghívást. A dobogós helyezettjeink oklevelet és könyvjutalmat vehettek át.

I. helyezés: Bánáti Schádt Nóra, Élő Krisztina, Gál Jázmin (3. évfolyam).
II. helyezés: Andrássy Karolina, Fejes Zsigmond, Gulyás Angéla (2. évfolyam).

Nagy Georgina és Winkler Krisztina