Kölyök Atlétika teremverseny

Iskolánk immár negyedik alkalommal szervezte meg a területi Kölyök Atlétika teremversenyt, ahol alsós
diákjaink a városi és városkörnyéki iskolák tanulóival mérték össze ügyességüket, gyorsaságukat és kitartásukat a különböző futó-, ugró- és dobószámokban. Kisdiákjaink derekasan helytálltak a megmérettetésen: a II. korcsoportosok 5. helyen végeztek, az I. korcsoport versenyzői pedig ezüstéremmel térhettek haza.

A verseny sikeres lebonyolításában oroszlán része volt iskolánk testnevelőinek, tanítóinak és gimnazista
diákjainak, akik nagyon rutinosan, ügyesen és pörgősen tették a dolgukat. A verseny finanszírozását a Mosonmagyaróvári Atlétika Club vállalta magára, így méltó körülmények között, az UFM Arénában rendezhettük meg a megmérettetést. Köszönjük mindenkinek a támogatását és segítségét!

Török Róbertné
szervező