Kerékpárverseny

Iskolánkból 15 gyermek vett részt az elmúlt hétvégén a Wittmann Antal parkban a Road Amatőr Mountain Bike és Országúti Sport Egyesület által megrendezett IV. Greiner Bio-One Kerékpárversenyen. A több napig tartó esőzés miatt a pálya elég csúszós, nehéz volt. A gyerekek minden erejüket beleadva többször is végig kerékpároztak a pályán. Becsülendő kitartásuk meghozta az eredményt, több dobogós helyet is sikerült szereznünk.

Bognár Dávid 4.a osztályos tanulónk az U11-es kategória abszolút győztese lett. Az U11-es lány
kategóriában Kovács Mila (4.a) II., Bacsó Júlia (4.a) III. helyezést szerezte meg.
Bognár Ádám (2.b) az U9-es fiúk között I. helyezését ért el.
Bolla Dorka (2.a) az U9-es lány korosztály I. helyezését hozta el.
Bognár Ábel (1.b) az U8-es fiú korosztály II. helyezését hozta el.
Csapatversenyben is sikeresek voltunk. A Biciklis Angyalok (Bánáti-Schádt Nóra, Bánáti-Schádt Zalán, Bacsó Júlia, Kovács Mila) csapata a dobogó II. fokára állhatott fel.
A profik versenyében Olcsvári Botond (6.a) állhatott korosztálya legfelső dobogójára.

Ezúton is köszönjük a szervezőknek a színvonalas versenyt és a szülők támogató jelenlétét