Második foglalkozás: Törptorna

Kedves Szülők, Iskolába készülő Gyerekek!

Örülünk, hogy ellátogattatok iskolánk honlapjára. Bízunk benne, hogy tetszenek nektek azok a tartalmak, amikkel szeretnénk nektek bemutatni iskolánkat és a falai közt zajló vidám életet. A mostani Iskolanyitogató alkalmunkon ismét a mesék birodalmába hívunk benneteket, de a segítségeteket is szeretnénk kérni. Az, hogy miért van szükségünk rátok, kiderül, ha megnézitek a videót. Reméljük tetszeni fog.
Szeretettel várunk Benneteket iskolánkba!

Tanító nénik!

Törp-oklevél

Rajzot vagy az alkotásokról készült képeket szeretettel várjuk postai úton, emailben vagy a portán leadva.

(Kérjük a nevet, elérhetőséget minden esetben írják rá!)

A mielőbbi személyes találkozás reményében:

Tanító nénik

Elérhetőségeink:

9200 Mosonmagyaróvár, Fő utca 4.

https://movar.piarista.hu/iskolanyitogato/

e-mail: iskolanyitogato@movar.piarista.hu

Előzetes jelentkezés [klikk!]