Piarista siker a Versünnepen

A képen Eszter Kolti Helga színművésszel, a Versünnep Alapítvány elnökével látható. Ő volt a zsűri elnöke.

A Versünnep Alapítvány által meghirdetett versmondó versenyek kategóriagyőzteseinek rendezett nemzetközi Seregszemlén Ágoston Eszter, iskolánk 11. a osztályos tanulója III. helyezést ért el.

2022. június 11-én két év kihagyás után ismét megtartották a Versünnepet a Pesti Vigadóban. A zsűri tagjai – Kolti Helga színművész, a Versünnep Alapítvány elnöke, Csomor Csilla és Turi Bálint színművészek, Erős Kinga, a Magyar Írószövetség elnöke és Neumann Balázs jazz-zongoraművész, zeneszerző, tanár – döntése alapján iskolánk diákja szakmai továbbképző táborban vehet részt.

Gratulálunk a sikeres szerepléshez!

Pozsgai Eszter

(A képen Eszter Kolti Helga színművésszel, a Versünnep Alapítvány elnökével látható. Ő volt a zsűri elnöke.)