Veni Sancte tanévnyitó szentmisét Adamát Lajos atya mutatta be.
Az első osztályosok rövid műsorral mutatkoztak be az óvó nénik vezetésével.
Iskolánk közösségét köszöntötte az új tanév kezdetén Ábrahám Szilvia Polgármester Asszony és Horváth Gábor Igazgatóhelyettes Úr.
Seresné Domina Teréz Tagintézmény-igazgató Asszony röviden ismertette a tanévkezdés legfontosabb információit.
Lajos atya a szentmise végén megáldotta az elsősök iskolatáskáit.




